درباره گروه تولیدی صنعتی متین

معرفی گروه تولیدی صنعتی متین

با شما هستیم تا یک قطره آب هدر ندهید

پیشرفت سریع و روز افزون تکنولوژی هر فرد و مجموعه پویایی را بر آن می دارد که در راستای دست یابی به اهداف عالی خود از بهترین امکانات و فن آوریهای روز دنیا بهره جوید .

گروه تولیدی صنعتی متین در طی سالهای متمادی با هدف تولید اتصالات برنجی و قطعات یدک شیرالات به منظور بهره وری و کیفیت بهتر در عرصه تولید لوازم شیر آلات بهداشتی  ساختمانی مشغول به فعالیت می باشد .

گروه تولیدی صنعتی متین محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و دانش فنی روز و بهره گیری از تجربیات موفق صنعتگران مجرب و کار آزموده و به کار گیری مواد اولیه مرغوب و تطبیق آنها با بالاترین سطح در زمینه تولید قطعات یدک شیر آلات ساختمانی و اتصالات آب و گاز عرضه می نماید .

حفظ و بهبود روز افزون کیفیت ، نوآوری و خلاقیت ، پاسخگویی و مسئولیت پذیری در همه بخشهای گروه تولیدی صنعتی متین توانسته است رضایت مشتریان و مصرف کنندگان عزیزمان را در سطح کشور و حتی برون مرزی جلب نماید به گونه ای که افتخار همکاری با بیش از پانصد نفر از فروشندگان و تاسیسات کاران مجرب و خوش نام ایران را نصیبمان نموده است و این اقبال را فراهم آورده تا بهترین امکانات و شایسته ترین خدمات را به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه داده و همواره از نظرات و انتقادات راهبردی این عزیزان در کلیه زمینه ها بهرمند گردیم .

درباره گروه تولیدی صنعتی متین

عنوان

نظر خود را بگذار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *